whatsapp

Serbest Stil Danslar

Serbest Stil Danslar

Serbest Stil Danslar

Hip Hop Kursu

1970’li yıllarda Amerika’da zenciler tarafından ortaya çıkarılan Hip Hop dansı, funk, jazz ve soul müziklerinden etkilenerek gelişmiş ve şekillenmiştir. Azınlığın kendini duyurma, isyanını ve başkaldırısını anlatma yolu olan hip hop, akrobatik boyutta figürleri ile zor ancak eğlenceli bir dans. Hip hop kursları sayesinde günümüzde bu dansı öğrenmek mümkün.

 

Danskeyfi Ataşehir Hip Hop

Ellerin ve kolların serbest bir şekilde kullanıldığı, kendine has giyim tarzı ve müzikleri olan Hip Hop, zencilerin isyanını rap müzik ile birlikte sergileyerek dünyaya duyurmuştur. Hip Hop Kursu  Dans Keyfi Ataşehir günümüzde gençlerin en çok tercih ettiği danslardan biri olan hip hopu alanında uzman eğitmenleri ile vermektedir. Hip hop dans kursu meraklısıysanız haydi, Dans Akademi’ye!

Modern Dans Kursu

20.yüzyılın ilk başlarında balenin katı kurallarına tepki olarak gelişen Modern Dans, hemen her müzikle yapılması, farklı dans stillerinden hareketler taşıması ile dans kültürünün en özgür türlerinden biri. Modern dans kursları da bu kültürün temsilcisi.

 

Danskeyfi Ataşehir Modern Dans

Modern Dans Kursu  Dans Keyfi Ataşehir , Türkiye’nin en iyi eğitmenleriyle sizlere eğitim veriyor. Siz de belli sınırlara ve müziklere bağlı kalmadan, içinizden geldiği gibi dans etmek, dilediğiniz gibi vücudunuzu ve ruhunuzu kontrol etmek istiyorsanız Modern Dans kursu tam size göre. Çalan ritme ve içinizdeki hislere göre hareket ederek mükemmel bir şov ortaya çıkarabilirsiniz. Modern dans kursları kayıtlarını kaçırmayın…

Break Dans Kursu

Hip hop’un bilinen en eski çeşidi olan Break Dans, karışık hareketleri, kendine özgü stili ve keyfinizi yerine getiren müzikleri ile eğlenceli bir dans. Hip hop, jazz, funk gibi müziklerle yapılan, doğallığın ve özgürlüğün ön planda olduğu Break Dans, sizi kendine bağlayacak! Break Dans kursu ile yeteneklerinizi keşfedeceksiniz.

 

Danskeyfi Ataşehir Break Dans

Break dans kursu  Dans Keyfi Ataşehir sayesinde Türkiye’nin en iyi eğitmenlerinden Break Dansın temel adımlarını, kombinasyonlarını, duruş tekniklerini ve dönüşlerini öğrenerek başarılı bir dansçı olacaksınız. Dilediğiniz kura katılarak ya da özel derslerle bu hareketli dansı öğrenmenin keyfine varacaksınız. Dans kursları kampanyalarını kaçırmayın…


Lindy Hop Kursu

1920’li yıllarda New York’ta bir sokak dansı türü olarak ortaya çıkan Afrika kökenli Amerikan dansı Lindy Hop, swing müziği ile birlikte gelişmiş, ilk eşli swing dansı olmasının yanı sıra kendinden sonraki swing türlerinin atası olmuştur. Lindy Hop kursu sayesinde tanıdığımız bu eğlenceli dans, özellikle kadınların gözdesi haline gelmiştir.

 

Danskeyfi Ataşehir Lindy Hop

Lindy Hop Kursu  Dans Keyfi Ataşehir eğitimleri sizi bekliyor. Siz de eğer bu hareketli dansın adımlarını nasıl atacağınızı öğrenmek istiyorsanız  Dans Keyfi Ataşehir 'in Lindy Hop kursları için kayıt yaptırabilirsiniz. Türkiye’nin en iyi eğitmenlerinden Lindy Hop dans kursları ile temel adımları ve kombinasyonları başarıyla öğreneceksiniz.

Rock’n Roll Kursu

20. yüzyıl danslarından Boogie Boogie’den esinlenerek oluşturulan Rock’n Roll Amerika’nın en ünlü danslarından biri olarak aynı zamanda dünyayı kasıp kavurmuştur. Rock’n Roll dans müziği ile birlikte gelişerek 1950’li yıllarda gençler arasında oldukça sevilmiştir. Rock’n roll kursları da şimdilerde bu dansın bilinirliğini artırmaktadır.

 

Danskeyfi Ataşehir Rock’n Roll

Rock’n Roll Kursu  Dans Keyfi Ataşehir 'in en iyi eğitmenlerinden bu dansın felsefesini ve tekniklerini öğrenerek, sahnelerin kral ve kraliçeleri olmanızı sağlayacak! Akrobatik hareketlerin kullanıldığı, erkeğin kadını yönetmesine dayanan, eğlenceli müzikleri ve kıyafetleri ile içinizi kıpır kıpır eden Rock’n Roll kursu, yeni hobiniz haline gelecek! Rock’n roll dans kursu ile eğlenceye adım atın…

Street Jazz Kursu

Hip Hop, Funk, R&B ve Jazz müzikleri ile danslarının harmanlanması sonucu ortaya çıkan yeni nesil bir dans türü Street Jazz ile sokağın ritmini tutacaksınız. Bu dansların tamamına meraklıysanız ancak hepsini yapacak vaktiniz yoksa Street Jazz dans kursları tam size göre!

 

Danskeyfi Ataşehir Street Jazz

Street jazz kursu  Dans Keyfi Ataşehir  ile Türkiye’nin en iyi eğitmenlerinden ritim, temel adımlar, kombinasyonlar, duruş teknikleri ve vücudunuzu kullanmayı öğrenerek bu hareketli ve eğlenceli dansı rahatlıkla yapacaksınız. Amerika sokaklarının hızlı atmosferine siz de kapılacaksınız! Strett jazz kursları sizi bekliyor…


Çocuk Dansı Kursu

Daha mutlu ve kendini daha iyi ifade eden bireyler yetiştirmek için çocuklarınızı dans etmeye yönlendirin! Sanatla iç içe büyüyen çocuğunuz hem okulda hem de sosyal hayatta daha başarılı olacak. Yeteneklerini keşfeden küçük bireyler çocuk dans kursları sayesinde geleceğin başarılı dansçıları olacak.

 

Danskeyfi Ataşehir Çocuk Dansı

Çocuk Dansı Dans Keyfi Ataşehir , çocuklarınızın yeteneklerini keşfedecek. Bale, Modern Dans, Jazz Dans, Latin Dansları, Hip Hop, Break Dance, Streching gibi geleneksel ve yeni danslarla çocuğunuz Türkiye’nin en iyi eğitmenlerinden ders alma fırsatı yakalayacak. 3 yaşından 15 yaşına kadar istenilen dansta kaliteli eğitim alma imkanı olacak. Dans Akademi sizleri çocuk dansı kursu fırsatlarından yararlanmaya bekliyor…